Programlar

img

İngilizce öğrenmek geleceğinize yapabileceğiniz en iyi yatırım. Bunun içindir ki gün geçtikçe Eskişehir dil kursu tavsiye taleplerinizi duyuyor ve sizlere en doğru yönlendirmeyi vermekten mutluluk duyuyoruz. Eskişehir İngilizce kursları içerisinde en doğru tercihi yaparak, geleceğinize en iyi yatırım yapmak için doğru adrese geldiniz. Eskişehir İngilizce kurs fiyatları karar vermenizi etkileyen önemli başlıklardan olabilir, yapılacaklar listesinden bugün bir maddeyi daha atmanın tam sırası! Eskişehir dil kursları arasında en iyi kararı bizleri seçerek verecek ve geleceğinize en iyi yatırımı yaptığınızı çok kısa bir süre içerisinde görebileceksiniz. Yalnız karar verirken fazla zaman kaybetmeyin ve sizler için hazırladığımız tavsiyeler bir göz atın dilerseniz.
İngilizce öğrenmenin en güzel yanı; ortaya koyduğunuz emeğin karşılığını hemen alabilmeniz ve bu emeği ortaya koyarken bir yandan da eğleniyor oluşunuz. Yeni bir dil öğrenirken sadece kendimize yeni bir meziyet katmakla kalmaz aynı zamanda yeni bir kültürü de yakından tanıma fırsatına erişmiş oluruz. Mutfaklarından,  geleneklerine,  günlük rutinlerinden sanatlarına kadar tüm alanlarda dilini öğrendiğiniz bir ülke hakkında muazzam bir bilgi seviyesine ulaşabilirsiniz. Peki bu eğlenceli yoluculuktan neden mahrum kalalım! İşte Eskişehir dil kursları arasında karar vermeye çalışırken, sizlere zaman kazandırabilecek tavsiyeler:
Pratik, pratik, pratik!
İngilizce öğretmek konusunda edindiğimiz tecrübeler sonucunda şunu söyleyebiliri ki bu dili öğrenmek için herhangi bir sihir yok. Sıkı çalışmak her zaman olduğu gibi sizin en büyük yardımcınız olacak. Ortaya koyacağınız emeği, seçeceğiniz dil kursu ile desteklediğinizde sizler de hayaliniz ile hedefiniz arasındaki mesafeyi kısaltmış olacaksınız.  Dil kursları öğrendiğiniz çalışmaları pekiştirmeniz ve pratik yapabilmeniz için çok önemli. Bu sebeple Eskişehir dil kursları araştırması yaparken, bol pratik yapabileceğiniz bir adres seçtiğinize emin olun.
Ne Kadar Çok Pratik O Kadar Çok İyi ve Hızlı İngilizce
Yazar Malcolm Gladwell, bir konuda uzman olmak için 10.000 saat çalışmak gerektiğini söyledi. Sizler bunu 10.000 Saat Kuralı olarak da duymuş olabilirsiniz. Elinizden geldiğince çabuk başlayın. Karar vermeyi bir kez ertelerseniz ömrünüzün kalanını birçok bilgiye erişemeden geçirebilirsiniz. Bilmediğiniz bilgi şu hayatta aldığınız en büyük risktir.
İngilizce öğrenmek geleceğinize yapabileceğiniz en iyi yatırım. Bunun içindir ki gün geçtikçe Eskişehir dil kursu tavsiye taleplerinizi duyuyor ve sizlere en doğru yönlendirmeyi vermekten mutluluk duyuyoruz. Eskişehir İngilizce kursları içerisinde en doğru tercihi yaparak, geleceğinize en iyi yatırım yapmak için doğru adrese geldiniz. Eskişehir İngilizce kurs fiyatları karar vermenizi etkileyen önemli başlıklardan olabilir, yapılacaklar listesinden bugün bir maddeyi daha atmanın tam sırası! Eskişehir dil kursları arasında en iyi kararı bizleri seçerek verecek ve geleceğinize en iyi yatırımı yaptığınızı çok kısa bir süre içerisinde görebileceksiniz.
Motivasyonunu Bul!
  Eğer motivasyonunuzu bulabilirseniz, İngilizce öğrenmek sizler için çok daha kolay ve eğlenceli bir hale gelebilir. Motivasyonunuzu bulun ve ona odaklanmayı öğrenin. Öğrenme zor gibi gözüktüğünde sizi ele geçirir ve ilerlemenizi yavaşlatır. Her zaman motivasyonunuza odaklı bir şekilde çalışmayı sürdürün. İş bulmak, yolculuk yapmak, daha fazla arkadaş edinmek ya da yeni kültürler öğrenmek…    Motivasyonunuz size her zaman en güzel enerjiyi verecek ve başarı için atacağınız adımları daha güçlü atmanızı sağlayacak.
Work Hard Play Hard
Eğer eğlenceli hale getirebilirseniz İngilizce öğrenmek sizin için çok daha eğlenceli hale gelecektir. Bunu hiçbir zaman göz ardı etmeyin ve İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getirin. Bunun için gideceğiniz kursun imkanlarından yararlanabilir, şarkılar ve filmlerle eğlenceli çalışmalar yaparak ikinci dilinizi geliştirebilirsiniz.
Öğrenmede Öncelik
İngilizce kurslarına geldiğinizde her zaman dinleme ve okuma çalışmalarına öncelik verilir. Bu önceliğin en önemli sebeplerinden bir dili ortasından direkt olarak yaşamak ve yaşatmaktır. Eskişehir İngilizce kursları içerisinde en doğru tercihi yaparak, geleceğinize en iyi yatırım yapmak için doğru adrese geldiniz. Eskişehir dil koleji uyguladığı Oxford Sistemi ile öğrenmede öncelik sistemine özen göstermekte ve size en uygun eğitim modelini sunmaktadır.
Önce Konuşmaya Odaklanın
Bu eğlenceli yolda hangi yöntemi kendinize seçerseniz seçin en fazla ilerlemeyi konuşmaya odaklandıkça alacaksınız. Kurslar öğrendiklerimize önemli katkılar sağlasa da yapacağımız pratikler ile onlardan aldığımız verimi çok daha fazla arttırabiliriz. Konuşma çalışmaları yapmak sizlerin en iyi pratik çalışmaları olabilir. Öğrendiklerinizi tekrar ederken, diyalog içerisinde duyacaklarınız sizlere önemli katkılar sağlayacaktır.
Hata Yapmaktan Korkmayın
İngilizce konusunda yaşanan en büyük sıkıntılardan biri de hata yapma korkusu. Şunu kabul etmelisiniz; hata yapmadan öğrenme, sadece İngilizce öğrenmek için değil kendinize eklemek isteyeceğiniz tüm beceriler için imkansız. Hata yapmaktan hiçbir zaman korkmayın ve bunun öğrenmenin bir parçası olduğunu unutmayın.
İngilizce öğrenmek geleceğinize yapabileceğiniz en iyi yatırım. Bunun içindir ki gün geçtikçe Eskişehir dil kursu tavsiye taleplerinizi duyuyor ve sizlere en doğru yönlendirmeyi vermekten mutluluk duyuyoruz, diyerek sizlere daha önce iki çalışmamızı paylaşmıştık. Eskişehir İngilizce kursları içerisinde en doğru tercihi yaparak, geleceğinize en iyi yatırım yapmak için doğru adreste olduğunuzu tekrar hatırlatarak, çalışmamızın sondan bir önceki kısmını sizlerle paylaşıyoruz.
Geleceğinize en güzel yatırımı yapmadan önce Eskişehir İngilizce kurs fiyatları karar vermenizi etkileyen önemli başlıklardan olabilir, yapılacaklar listesinden bugün bir maddeyi daha atmanın tam sırası! Eskişehir dil kursları arasında en iyi kararı bizleri seçerek verecek ve geleceğinize en iyi yatırımı yaptığınızı çok kısa bir süre içerisinde görebileceksiniz. Hakkımızda bilgi almak için bizlere ulaşabilir ve bu sürede sizler için hazırladığımız tavsiyelere bir göz atabilirsiniz.
Hayaliniz ve Hedefiniz Arasında Düz Bir Çizgi Yok
Eskişehir dil kursları arasında çalışmanızı yaptınız ve sizin gelişiminize en önemli katkıyı yapacak şirketi seçtiniz. Evet! Geleceğinize yapacağınız bu yatırımda önemli bir adım atmış oldunuz ama yolun henüz sadece başındasınız. Seçtiğiniz kurs seviyenize uygun bir program izleyecek ve kolaydan zora doğru bir çalışma programı izleyecek. Zaman zaman ilginiz başka noktalara dağılabilir ama pes etmeden çalışmaya devam etmek, çıkacağınız bu yolculuğu tamamlamanızda en önemli bölümlerden biri.
Her Kelimeyi Çevirmeye Çalışmayın
İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte, çeviri için çok fazla kaliteli araç bizlere yardım etmeye başladı. Yalnız burada fark ettiğimiz bir problem var. Zaman içerisinde bir şeyler okurken ya da günlük hayatta sürekli olarak kelime kelime çeviri çalışmaları yapmak hiçbir fayda sağlamaz aksine bazı kavramları bir türlü net olarak anlayamamanıza sebep olabilir. Dilin doğal yapısına ve kelimenin kullanım yerine bir şan verin ve kelimeyi kullanım yeri ile birlikte öğrenmeyi deneyin.
Not Defteri
İngilizce öğrenmek için çoğu zaman uzun bir yolculuğa çıkma benzetmesinin yapıldığını duymuşsunuzdur. Gerçekten de bu benzetme çok haklı  ve metafor olarak kullanıma çok uygun. Bu tavsiyemizde bu metafordan biraz yararlanalım. Şimdi uzun bir yolcuğa çıktığınız düşünün. Uğramanız gereken bir çok güzel durak var ve her biri eşsiz güzellik içeriyor. Bu durakları not etmediğinizde bir süre sonra aklınızda giderek azalan anılar ve görüntüler kalacak ama eğer notlar alırsanız zihniniz o günleri dün gibi hatırlayacaktır. Öğrendiğiniz kelimeleri her defasında yeni bir durak olarak düşünün, o anda size çok fazla heyecan verse bile not almazsanız sizinle ne kadar daha yola devam eder bilinmez ama kalıcı hafıza içerisinde kelimenin yer almasını istiyorsanız bu kelimeyi kullanmalı ve notlar almalısınız.
“Kaplumbağa ve Tavşan” Hikayesi
Sizlere verebileceğimiz belki de en önemli tavsiye son yazımıza kaldı. Yurtdışı yabancı dil kurs fiyatları sizin için uygun olsun ya da olmasın veya Eskişehir İngilizce Kursları arasında en doğru tercihi yapacak olun sizin için fark yaratacak en önemli adım: ‘Süreklilik’
Her gün 15 dakika yapacağınız okuma çalışması sizlerin haftanın bir günü yapacağınız 4 saatlik bir çalışmadan çok daha fazla fayda sağlayacaktır. Bu dili öğrenmek istiyorsanız, süreklilik en önemli prensibiniz olmalı.
Gerçekçi Ol
Her gün 10 saat pratik yapabilseniz tabiî ki harika olurdu ama bunun olamayacağı çok açık bu sebeple kendinize her zaman dürüst olun ve gerçekçi hedefler koyun. Limitlerinizin farkında olun, size en fazla yolu aldıracak çalışmalardan biri de bu olacak.
Şimdi Neredesiniz ve Nereye Gidiyorsunuz?
Şimdi nerede olduğunuzu ve nereye gittiğinizi hedeflemek İngilizce öğrenme yolunda en önemli adımlardan biri. Testler bize sıkıcı gelse de seviyemizi ve hedeflerimizi belirleme de önemli araçlardan. Seviyenizi görmek için Oxford sayfasında seviyenizi öğrenebileceğiniz testler mevcut ya da kurslardan yardım alarak yabancı dil seviyenizi öğrenebilirsiniz.
Nasıl Başlarsanız Öyle Gider!
Hangi seviyede olursanız olun bugünden itibaren her öğrendiğiniz kelimenin telaffuzuna dikkat edin. Çünkü bir kelimeyi başlangıçta düzeltmek sonra düzeltmekten çok daha kolay. En önemli alışkanlığınızın bu olmasına özen gösterin ve kelimeleri doğru telaffuz etmeye özen gösterin.
Teknoloji Sizin En Büyük Yardımcınız, Onu Kullanın!
Gelişen teknoloji ile birlikte artık internet erişimi hemen hemen her noktadan sağlanabilmekte. En hızlı ilerlemeyi sağlamak için teknolojiden her zaman yararlanın, seçeceğiniz kurs ile birlikte yürütebileceğiniz çalışmalar sizi çok daha ileriye taşıyacak ve maksimum verimi almanızı sağlayacak.

WhatsApp chat