Biz Kimiz?

img

Sevgili öğrenciler ve öğrenci adaylarımız,

Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, 2013 yılından beri faaliyet göstermektedir. İngilizce eğitim anlayışımız kalite odaklı dil öğrenimini sağlamaya yöneliktir.

İngilizce ve hatta bir başka yabancı dil öğrenmenin faydaları saymakla bitmeyeceği gibi günümüzde neredeyse bir zorunluluk haline gelmiştir. Ülkemizin bir yabancı dil konuşma oranlarında sadece Avrupa ülkelerinin değil dünyanın çeşitli bölgelerinde yer alan diğer ülkelerinde maalesef gerisinde kaldığı ortadadır. Bu durum kesinlikle insanımız ile ilişkili değildir. Sadece dil öğrenmede ve öğretmedeki yanlışlarımızın bir sonucudur.

Dil öğrenme ve öğretmedeki en büyük iki yanlıştan birisi gramer esaslı eğitimdir. Bunun doğrusu iletişime dayalı metot kullanmaktır. Bir diğeri de dil öğrenmenin süresi ile ilgilidir. Süre ile ilgili en sık yapılan hatalardan ilki hızlandırılmış ve çabuk bir öğrenme beklentisidir. Bir diğeri de kur sürelerindeki eksikliktir. Yıllardır yapılan eğitim tecrübelerine ve bilimsel çalışmalara dayanarak her bir İngilizce seviyesinin öğrenme süresi belirlenmiştir. Bunun en doğrusunun bize anlatıldığı gibi olmadığını kendimiz araştırarak bulabiliriz.

Eskişehir İngilizce kursları arasında kalitesi ile daima bir adım önde olan Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, sizlerin de geleceği için en doğru kararlardan biri olacak. 2013’den beri verdiğimiz eğitimlerle yabancı dili size de rahatlıkla öğretebiliriz. Üstelik sadece İngilizce ile sınırlı değil. Genel İngilizcenin yanı sıra Çocuk İngilizcesi, Almanca, Rusça, İspanyolca, Yabancılar için Türkçe, Sınav eğitimlerinden YDS, YÖKDİL, IELTS, TOEFL, firmalara özel olarak verilen Kurumsal Dersler, Almanya’da yaşamak isteyenler için özel Almanca Aile Birleşimi Eğitimi ve isteyenlere eksikliklerine yönelik Özel Ders eğitimleri gibi programlarda da alanında uzman öğretmenler ile teknolojik olan maksimum 12 kişilik sınıflarımızda siz değerli öğrencilerimize hizmet veriyoruz.

Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu hakkında daha fazla bilgi almak, sınıflarımızı görmek, eğitim sistemimizi daha iyi tanımak, öğretmenlerimiz ile görüşmek ve karşılıklı çayımızı, kahvemizi içebilmek için siz değerli öğrencilerimizi ve öğrenci adaylarımızı ofisimize bekliyoruz.

Adres: Hoşnudiye Mh. İsmet İnönü-1 Cd. 732. Sk. Noora Plaza B Blok Kat:4 (Vatan Bilgisayar üstü) Tepebaşı ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 330 6 300

Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu

WhatsApp chat