Genel İngilizce

img

Eskişehir İngilizce Kursu – Genel İngilizce

Eskişehir Dil Koleji, Milli Eğitim programlarına  uyumlu olan Oxford University Press İngilizce programını uygulamaktadır. Programımızın odak noktası iletişim ve konuşma ağırlıklı bir İngilizce eğitimidir. Eskişehir İngilizce kursları arasında kararınızı veremiyorsanız, genel İngilizce derslerimize misafir öğrenci olarak katılabilir ve öğretim yöntemlerimizi en kısa sürede test edebilirsiniz.

Eskişehir Dil Koleji, uyguladığı Oxford Sistemi ile her zaman bir adım önde olmayı sürdüren bir kuruluştur. Her seviyeye uygun, kaliteli eğitimler için Eskişehir Dil Koleji sizin en doğru seçiminiz olacak. Eskişehir Dil Koleji ilk olarak sizin seviyenizi en iyi şekilde belirlemekle işe başlar. Eğer doğru seviyeden başlamazsanız; dil öğrenmek sizin için eğlenceli bir yolculuk olmaktan çıkıp, zorlu bir yolculuğa dönüşecektir. Eskişehir dil kursları içerisinde tercih yaparken, seçtiğiniz kurumun seviyelerinin detaylandırılmış olduğuna özen gösterin. Yapılan sınavlar sonucunda rastgele bir sınıfa yerleştirilmeniz, geleceğiniz için zaman kaybı olacaktır. Eskişehir Dil Koleji, Oxford Sistemi ve Oxford University Press katkıları ile hazırladığı İngilizce seviyeleri, günleri ve alacağı ders saatleri aşağıda gösterilmiştir.

 Mevcut Programlarımız

SeviyeGünlerDers SaatiToplam
Beginner (Başlangıç)Pztesi-Çrşmb-Prşmb  19:00-22:10   100 Saat
Elementary (Temel)Pztesi-Çrşmb-Prşmb  19:00-22:10   100 Saat
Pre-Intermediate (Orta-Altı)Pztesi-Çrşmb-Prşmb  19:00-22:10   100 Saat
Intermediate (Orta)Pztesi-Çrşmb-Prşmb  19:00-22:10   100 Saat
Upper Intermediate (Orta-Üstü)Pztesi-Çrşmb-Prşmb  19:00-22:10   100 Saat
Beginner (Başlangıç)Pztesi-Çrşmb-Prşmb  10:00-13:10   100 Saat
Pre-Intermediate (Orta-Altı)Pztesi-Çrşmb-Prşmb  10:00-13:10   100 Saat

Eskişehir İngilizce kurs fiyatları konusunda araştırmalarınızı yaparken; aldığınız ders saati ile katılacağınız kursun fiyatı arasındaki ilişkiyi iyi görebilmeniz çok önemlidir. Eskişehir Dil Koleji sizin için en fazla ders saatini en uygun fiyata sunarak, İngilizce eğitimine katkıda bulunmayı misyonu olarak belirlemiş bir kurumdur.

 Neden Eskişehir Dil Koleji?

  • Başarısı Kanıtlanmış Oxford Programları
  • Yurt Dışı Dil Okullarıyla Birlikte Çalışma
  • İngilizce Özel Derste Kalite
  • Yabancı Öğretmenler
  • 10-12 Kişilik Gruplar
  • Premium Sınıf Ortamı
  • Konuşma Kulübü
  • Yazma Kulübü
  • Uluslararası standartlara uygunluk

  İzlediğimiz Eğitim Metodu 

Eskişehir Dil Koleji, uyguladığı eğitim metodunu Oxford Sistemi ve Oxford University Press doğrultusunda hazırlamıştır. Oxford University Press yayınlarının kitapları, sınıf yazılımları ile birlikte okuma, yazma, dinleme temel becerilerini bütünleştirmek üzerine bir sistem ile öğrenme sağlanır.

Eğitim metodumuzun odak noktasını ‘konuşma’ oluşturmaktadır. Konuşma yabancı dil öğreniminde çok önemli bir noktadadır. Eskişehir İngilizce kursları arasında, en kısa sürede en iyi tercihi Eskişehir Dil Koleji ile yapabilirsiniz. Geleceğiniz için en iyi yatırımı hemen şimdi yapın ve bize ulaşın.

WhatsApp chat