YDS-3 Ne Zaman Olacak

YDS-3 Ne Zaman Olacak
23 Temmuz 2018 tarihinde ani bir kararla YÖK‘ün web sitesinden bildirildiği üzere bu sene ilk defa 3. kez YDS sınavı yapılacak. Sınava ve Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu‘nun yapacağı sınav hazırlığına dair bütün detaylar aşağıda!

YDS-3 Ne Zaman Olacak ?
YÖK 23 Temmuz 2018 tarihinde bu yıl ilk kez 3. defa YDS sınavı yapılacak. 2 Aralık 2018 Pazar günü yapılacak olan sınavın sonuçları 25 Aralık 2018 Salı günü açıklanacak.

Eskişehir Dil Kolejinde YDS-3 Eğitimleri
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu YDS-3 için akademik takvimini hazırladı. Bütün gruplarda maksimum kontenjanımız 15 kişidir. Var olan gruplarda kişi sayısı 15’e ulaştığında grup kapatılacaktır ve daha fazla öğrenci kaydı alınmayacaktır. Bu nedenle geç kalmadan kayıt yaptırmanızı öneriyoruz.

YDS-3 için yeterli seviyede alt yapısı olmayanların YDS eğitimlerine hazırlanabilecekleri YDS Ön Hazırlık grubu eğitimleri 27 Ağustos 2018 Pazartesi günü başlayacak olup 14 Eylül 2018 Cuma günü sona erecektir. Eğitimler hafta içi her gün olacaktır. Eğitim saatlerimiz 18.30 ile 22.00 arasındadır. Öğrenciler YDS Ön Hazırlık Grubunda toplamda 60 saatlik bir eğitim alacaklar. Bu grupta öğrencilerin alacağı tüm materyaller Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu tarafından ücretsiz olarak karşılanacaktır.

YDS Hafta Sonu Grubu 1 Eylül 2018 Cumartesi günü başlayacak olup 1 Aralık 2018 Cumartesi günü sona erecektir. Cumartesi ve Pazar günleri olacak eğitimlerimizin saatleri 10.00 ile 13.30 arasındadır. Eğitimlerde kullanılacak bütün materyaller Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu tarafından karşılanacaktır. Ayrıca dönem içerisinde öğrencilere ücretsiz olarak YDS denemeleri yapılacaktır. Eğitimleri YDS alanındaki uzman hocamız Murat Üçer verecektir.

YDS Hafta İçi Grubu ise 17 Eylül 2018 Pazartesi günü başlayacak ve 30 Kasım 2018 Cuma günü son bulacaktır. Eğitimlerimiz Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 18.30 ile 22.00 arasında olacaktır. Eğitimlerde kullanılacak bütün materyaller Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu tarafından karşılanacaktır. Ayrıca dönem içerisinde öğrencilere ücretsiz olarak YDS denemeleri yapılacaktır. Eğitimleri YDS alanındaki uzman hocamız Murat Üçer verecektir.

Eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak, sınıflarımızı görmek ve YDS eğitmenimiz Murat Üçer ile tanışmak ve bir çayımızı ısmarlamak için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Eğitimleri verecek olan hocamız Murat Üçer hakkındaki referansları okumak için burayı tıklayabilirsiniz.

Leave a Comment