ÜNKOOP İndirim Anlaşması

ÜNKOOP İndirim Anlaşması
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu olarak ÜNKOOP (S.S. Üniversiteliler Tüketim Kooperatifi) ile indirim anlaşması imzalamış bulunmaktayız. ÜNKOOP İndirim Anlaşması kapsamında yapılacak indirimler ve diğer detaylar aşağıdaki gibidir.

ÜNKOOP İndirim Anlaşması Detayları
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, ÜNKOOP (S.S. Üniversiteliler Tüketim Kooperatifi) üyelerine var olan liste fiyatı üzerinden %20 indirim yapacaktır. ÜNKOOP (S.S. Üniversiteliler Tüketim Kooperatifi) üyelerinin alışverişlerini nakit yapmaları durumunda indirim oranı %25 olacaktır.
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, bahsi geçen indirimi ÜNKOOP (S.S. Üniversiteliler Tüketim Kooperatifi) üyelerine ve birinci dereceden yakınlarına uygulayacaktır.
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, ÜNKOOP (S.S. Üniversiteliler Tüketim Kooperatifi) üyelerine kayıt olmaları durumunda 12 taksit imkanı sağlayacaktır.
ÜNKOOP (S.S. Üniversiteliler Tüketim Kooperatifi) aracılığıyla gelen ve Özel Eskişehir Dil Koleji Kursuna kayıt yaptırmış olan öğrencilerin kayıtlarını iptal etmek istemeleri durumunda Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu öncelikli olarak sorunu çözmeye çalışacaktır. Sorunun çözüme ulaşmaması durumunda Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü‘nün yayınlamış olduğu Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği‘nin 56. maddesinin a,b ve c fırkaları doğrultusunda iptal işlemi gerçekleştirilecektir.
Bu indirim anlaşması ÜNKOOP (S.S. Üniversiteliler Tüketim Kooperatifi) ile Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu arasında 12/7/2018 tarihinde imzalanmıştır ve geçerlilik süresi 1 (bir) yıl olarak belirlenmiştir.
ÜNKOOP İndirim Anlaşması her iki taraf için de hayırlı olsun. Anlaşmaya dair merak ettiklerinizi cevaplandırmak, kurumumuz hakkında daha fazla bilgi aktarmak için sizleri Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu‘na bekliyoruz.

Özel Eskişehir Dil Koleji Kursunun yapmış olduğu diğer anlaşmaları okumak için web sayfamızı, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir ya da eskisehir@eskisehirdilkoleji.com adresinden detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Leave a Comment