Türk EğitimSen İndirim Anlaşması

Türk EğitimSen İndirim Anlaşması
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, Türkiye Kamu-Sen‘e bağlı olan Türk EğitimSen‘e kayıtlı olan sendika üyelerine özel indirim uygulayacaktır. Anlaşmanın detayları aşağıda yer almaktadır.

Türk EğitimSen İndirim Anlaşması
İndirim anlaşması Türk EğitimSen Eskişehir 1 ve 2 No’lu Şubeleri ve bunlara bağlı ilçe temsilciliklerinin üyelerini ve onların birinci dereceden yakınlarını kapsamaktadır. İndirimlerimiz Genel İngilizce grupları, Almanca grupları, YDS / YDS 80 Üzeri / YÖKDİL grupları, çocuk gruplarında ise Yaz Okulu ve Kış Okulu eğitimlerinde geçerlidir. Anlaşma gereği Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu öğrenci adaylarının kendilerinin ya da birinci dereceden yakınlarının Türk EğitimSen‘e bağlı olduklarını gösteren sendika üye kartlarını göstermeleri gerekmektedir.

Türk EğitimSen üyelerine bahsi geçen eğitim programlarında liste fiyatı üzerinden %20 indirim olacaktır. Öğrenci adaylarının ödeme seçeneği olarak nakit ödemeyi tercih etmeleri durumunda da yine liste fiyatı üzerinden %25 indirim uygulanacaktır.

Eğitimler Hakkında Genel Bilgiler
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursunda alacağınız eğitimler maksimum 12 kişilik sınıflarda olacaktır. Geniş, ferah ve teknolojik sınıflarda alacağınız derslerle daha kalıcı bir eğitime sahip olacaksınız. Özellikle Genel İngilizce gruplarında konuşma ağırlıklı derslerimizi yabancı öğretmenler ile desteklemekteyiz. Alanında uzman eğitmenlerimiz sayesinde daha kalıcı, daha eğlenceli bir eğitim alırken aynı zamanda özellikle konuşma konusundaki sorunlarınızın çözüldüğünü göreceksiniz.

YDS, YÖKDİL gibi akademik sınavlarda ise sizleri başarıya götürecek, strateji bazlı eğitimler sayesinde bu sınavlar sizler için bir engel olmaktan kalkacak.

Özel Eskişehir Dil Koleji Kursunda aldığınız eğitim ne olursa olsun eğitim materyalleri için sizden ek bir ücret talep edilmez. Materyaller kesinlikle orijinal olmakla beraber tarafınıza ücretsiz olarak verilmektedir.

Eğitim içeriklerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

Leave a Comment