Program Fiyatları

img

DİL KURSU FİYATLARI

Bu yazımızda sizlere Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu’nun Program Fiyatları ve Kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz. Aynı zamanda dil okulu seçerken özellikle odaklanılan “fiyat” konusunda da nerelerde  ve nasıl dikkatli olmanız gerektiğini sizlere açıklamaya çalışacağız. Şimdi gelin hep beraber Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu Program Fiyatları ve Kampanyaları, fiyatlarda dikkat edilmesi gereken kısımları anlatan yazımızı inceleyelim.

 

ÖZEL ESKİŞEHİR DİL KOLEJİ KURSU FİYATLARI

Fiyat politikamız her zaman bütçeye uygun birim fiyat bazında sizlere en ucuz olanakları sağlamaktır. Kurs fiyatında, kampanya ve indirim oranlarının belirlenmesinde maliyet hesabının yanı sıra sizlere en uygun seçenekleri sunmayı amaçlamaktayız. Kurs seçerken fiyat karşılaştırmasında toplam alınan saat ve program içeriklerini (toplam saat, sınıf mevcudu, kitap v.b.) karşılaştırmanızı tavsiye ediyoruz. Kampanyaları tarafsız olarak değerlendiriniz. Kur hediyeleri ve diğer hizmet veren kuruluşlara göre verilen indirim oranları genellikle fiyat karşılaştırmalarının sağlıklı olarak yapılmasına olanak tanımamaktadır. Siz değerli öğrencilerimize bu konularda yardımcı olmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu sizlere en uygun fiyatları sunmayı hedeflemektedir. Bu nedenle fiyatlarımızı mümkün olduğunca düşük tutmaya özen gösteriyoruz.

Genel İngilizce 1 ders saati:

1 kur 18 TL

2 kur 16 TL

3 kur 14 TL

4 kur 12 TL

Çocuk ve Onlu Yaşlar için İngilizce:

1 ders saati 18 TL

Çocuk ve onlu yaşlar için ERKEN KAYIT indirimleri:

31 Mart'a kadar %25

31 Mayıs'a kadar %20

31 Ağustos'a kadar %15

Peşin ödemelerde %10 ek indirim uygulanmaktadır.

GÜNCEL KAMPANYALAR

%10 ÖĞRENCİ İNDİRİMİ

%10 KARDEŞ/ARKADAŞ İNDİRİMİ

VEYA

%20 PEŞİN İNDİRİMİ

 

Lütfen fiyat karşılaştırmalarınızı birim fiyat üzerinden yapınız.

Örnek:

256 saatlik bir kurs 3800 TL olursa birim saat ücreti 14,84 TL olur. (İşin doğrusu dil öğrenimi için 48 saat gibi kısa programları tercih etmeyiniz. Çünkü kısa programlar dil öğrenimi için yetersiz sürelerdir.)

400 saatlik bir kurs 4.800 TL olduğunda birim saat 12 TL olur ki bu fiyat daha uygundur. (Kursların uzunluğu sizin öğrenmeniz açısından önemlidir. Çünkü dünya standartları budur.)

Görüldüğü üzere aslında ucuz gibi görünen bir program hem birim saat açısından pahalıdır hem de süre açısından dil öğrenimini mümkün kılmamaktadır. Bu nedenle özellikle fiyat araştırması yaparken yukarıda bahsettiğimiz şekilde hesaplama yapmanızı tavsiye ederiz. 

WhatsApp chat