Öğrencilerimizin Eskişehir Dil Koleji Hakkındaki Görüşleri

Öğrencilerimizin Eskişehir Dil Koleji Hakkındaki Görüşleri

Asena- Doktor- 25 Mesleki anlamda İngilizce hayatımda önemli bir yere sahip. Ancak İngilizce konusunda temel problemlerim vardı. Eskişehir Dil Koleji’nde yabancı hocalardan ders aldım ve artık mesleki anlamda yeterli İngilizce’ye sahibim.
Fatih – Bilgisayar Mühendisi – 26 Bilgisayar konusunda İngilizce çok büyük öneme sahip. Hem işimi hem de kendimi geliştirebilmem açısından İngilizce dil kursu ararken Eskişehir Dil Koleji ile tanıştım. Burada hem yerli hem yabancı hocalardan aldığım eğitim ile kendimi geliştirme fırsatı buldum.
Derya – Anadolu Üniversitesi Mühendislik Fakültesi – 21 Hazırlık bölümünü tamamladım ama İngilizce konusunda bazı eksiklerim vardı. Erasmus yapabilmek için bu konuda destek almam gerekiyordu. Eskişehir Dil Koleji’nde yabancı hocalardan ders aldım böylelikle hem konuşma konusunda hem de anlama konusunda kendimi geliştirme fırsatı buldum.
Mehmet – Anadolu Üniversitesi – 25 Aldığım eğitim sayesinde artık daha özgüvenli bir şekilde konuşabiliyorum. Okulda öğretilenden farklı yöntemlerle bir yaklaşım sergilendiği için daha eğlenceli, daha kaliteli bir eğitim aldım.