Muharip Hava Kuvvetleri Anlaşması

Muharip Hava Kuvvetleri Anlaşması
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu ile Muharip Hava Kuvvetleri arasında Nisan ayı içerisinde bir indirim anlaşması yapılmıştır. Anlaşma gereği Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, Muharip Hava Kuvvetleri personelleri ve birinci dereceden yakınlarına %40’a varan özel indirimler uygulayacaktır.

Anlaşma kapsamında Muharip Hava Kuvvetleri personelleri ve birinci dereceden yakınlarını kapsayan eğitim programları Çocuk Kulübü için Yaz ve Kış Okulları, YDS Ön Hazırlık, YDS, YDS 80 Üstü ve YÖKDİL gruplarıdır.

Eğitimlerde kullanılan sınıflarımız maksimum 12 kişiliktir ve bütün sınıflarımızda projeksiyon cihazı, bilgisayar bulunmaktadır.

İndirim oranları eğitim programlarının içeriklerine göre değişiklik göstermektedir. İndirimlerden yararlanmak isteyen öğrenci adaylarının kayıt esnasında TSK kimlik kartlarını ilgili personele göstermeleri yeterli olacaktır.

Katılmak istediğiniz eğitim programlarının kontenjanları dolmadan lütfen kaydınızı gerçekleştiriniz.

Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu’nun eğitim programları ve Muharip Hava Kuvvetleri’ne özel indirim fırsatları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu olarak Muharip Hava Kuvvetleri personellerine avantajlı eğitim verebilecek olmaktan onur duyarız. Anlaşmamızın her iki tarafa da hayırlı olmasını dileriz.

Muharip Hava Kuvvetleri Anlaşması gibi kurumumuza ait diğer anlaşmaları takip etmek için web sitemizin blog sayfasını takip edebilirsiniz.

Leave a Comment