Mimarlar Odası İndirim Anlaşması

Mimarlar Odası İndirim Anlaşması
Mimarlar Odası İndirim Anlaşması
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu olarak TMMOB Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi ile bir indirim anlaşması yapmış bulunmaktayız. Mimarlar Odası İndirim Anlaşması detayları aşağıdaki gibidir.

Mimarlar Odası İndirim Anlaşması Oranı ve Şartları Nedir?
TMMOB Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi ile yaptığımız anlaşma doğrultusunda TMMOB Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi üyelerine Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu Genel İngilizce grupları, Almanca grupları, YDS, YDS 80 Üzeri ve YÖKDİL Grupları, Çocuklarda Yaz Okulu ve Kış Okulu grupları eğitimlerinde liste fiyatı üzerinden %25 indirim uygulanacaktır.

İndirimler özel ders eğitimlerini kapsamamaktadır.

Anlaşma gereği öğrenci adayları kayıt esnasında TMMOB Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi‘ne kayıtlı olduklarını gösteren oda kartlarını yetkili personele göstermek zorundadır.

Eğitimler Hakkında Genel Bilgiler
Eğitimlerimiz maksimum 12 kişilik sınıflarda verilmektedir. Eğitimlerde kullandığımız sınıflarımızda projeksiyon cihazları bulunmaktadır. Bu şekilde öğrenciler yetişkin ya da çocuk fark etmeksizin görsel anlamda daha fazla kaynak kullanabileceklerdir. Sınav eğitimlerimiz haricindeki gruplarımızda amacımız öğrencilere özellikle konuşma konusundaki ön yargılarını yıktırmak ve bulundukları seviyede yeteri kadar konuşabilmelerini sağlamaktır. YDS, YÖKDİL gibi sınav eğitimlerinde ise amacımız öğrencilerin sınava yönelik strateji bazlı bir eğitim almaları ve hedefe daha kolay ulaşmalarıdır.

Anlaşmamızın iki taraf içinde hayırlı olmasını temenni ederiz.

Leave a Comment