Makina Mühendisleri Odası İndirim Anlaşması

Makina Mühendisleri Odası İndirim Anlaşması
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu olarak TMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ile bir indirim anlaşması yapmış bulunmaktayız. Anlaşmamız gereği Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, TMMOB Makina Mühendisleri Eskişehir Şubesi üyelerine ve birinci dereceden yakınlarına farklı paket programlarında özel indirimler uygulayacaktır. İndirim oranları %20 ile %40 arasında değişiklik göstermektedir. Makina Mühendisleri Odası İndirim Anlaşması dahilindeki detaylar aşağıdaki gibidir.

Makina Mühendisleri Odası İndirim Anlaşması Hangi Eğitim Programlarında Geçerli?
İndirimlerin geçerli olduğu eğitim paketlerimiz İngilizce Çocuk Gruplarında Yaz Okulu ve Kış Okulu, Genel İngilizce programları, YDS, YDS 80 Üstü ve YÖKDİL programları ile Almanca grup dersleridir.

Üyelerin katılacakları eğitimlerde kullanacağımız sınıfların maksimum kapasitesi 12 kişidir. Bu nedenle kayıt olmayı düşünen TMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi üyeleri ve yakınlarına tavsiyemiz kontenjanlarımız dolmadan acele etmeleridir.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası üyeleri, Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu‘na kayıt olurken, kaydı alan eğitim danışmanına oda üye kartını göstermekle yükümlüdür.

Eğitimler programlarımız ve indirimlerimiz hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Leave a Comment