Eskişehir İngilizce kursları

Eskişehir İngilizce kursları

KURS FİYATLARI

Fiyat politikamız her zaman bütçeye uygun birim fiyat bazında sizlere en ucuz olanakları sağlamaktır. Kurs fiyatında, kampanya ve indirim oranlarının belirlenmesinde maliyet hesabının yanı sıra sizlere en uygun seçenekleri sunmayı amaçlamaktayız. Kurs seçerken fiyat karşılaştırmasında toplam alınan saat ve program içeriklerini (toplam saat, sınıf mevcudu, kitap v.b.) karşılaştırmanızı tavsiye ediyoruz. Kampanyaları tarafsız olarak değerlendiriniz. Kur hediyeleri ve diğer hizmet veren kuruluşlara göre verilen indirim oranları genellikle fiyat karşılaştırmalarının sağlıklı olarak yapılmasına olanak tanımamaktadır. Siz değerli öğrencilerimize bu konularda yardımcı olmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Eskişehir Dil Koleji sizlere en uygun fiyatları sunmayı hedeflemektedir. Bu nedenle fiyatlarımızı mümkün olduğunca düşük tutmaya özen gösteriyoruz.

Genel İngilizce: 

1 kur 1500 TL

2 kur 2700 TL

3 kur 3750 TL

Çocuk ve Onlu Yaşlar için İngilizce:

1 eğitim öğretim yılı boyunca aylık 200 TL

***Eğitim materyelleri fiyatlara dahildir.

 

 

GÜNCEL KAMPANYALAR

%10 ÖĞRENCİ İNDİRİMİ

%10 KARDEŞ/ARKADAŞ İNDİRİMİ

VEYA

%20 PEŞİN İNDİRİMİ

 

Lütfen fiyat karşılaştırmalarınızı birim fiyat üzerinden yapınız.

Örnek:

48 saatlik bir kurs 800 TL olursa birim saat ücreti 16,67 TL olur, ki bu fiyat çok pahalıdır. (Ayrıca dil öğrenimi için 48 saat gibi kısa programları tercih etmeyiniz. Çünkü kısa programlar dil öğrenimi için yetersiz sürelerdir.)

120 saatlik bir kurs 1.440 TL olduğunda birim saat 12 TL olur ki bu fiyat uygundur. (Kursların uzunluğu sizin öğrenmeniz açısından önemlidir. Çünkü dünya standartları budur.)

Görüldüğü üzere aslında ucuz gibi görünen bir program hem birim saat açısından pahalıdır hem de süre açısından dil öğrenimini mümkün kılmamaktadır.