IDP Türkiye ile IELTS İş Ortaklığı Anlaşması

IDP Türkiye ile IELTS İş Ortaklığı Anlaşması

IDP Türkiye ile IELTS İş Ortaklığı Anlaşması

IDP Türkiye ile IELTS İş Ortaklığı Anlaşması Mayıs 2018 tarihinde imzalanmıştır. Anlaşmaya ve IDP Türkiye‘ye ait bütün detaylar aşağıdaki gibidir.

Peki IDP  Türkiye Nedir ve Neler Yapar?

IDP Türkiye 40’ı aşkın ülkede IELTS Sınav Merkezi olan IDP Education‘ın Türkiye’deki temsilcisidir. Türkiye’de iki tane IELTS Resmi Sınav Merkezi bulunmaktadır ve IDP Türkiye bunlardan birisidir.

Öğrenciler IDP Türkiye aracılığı ile IELTS sınavına girmektedirler. Sınav Türkiye’de 5 şehirde yapılmaktadır. Bunlar İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Adana’dır.

IDP Türkiye ve Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu Anlaşması Neleri Kapsar?

Anlaşma gereği sınava girecek öğrenciler sınav başvurularını Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu aracılığı ile yapmaktadır ve sınava IDP Türkiye‘nin 5 sınav merkezi olan ilden bir tanesinde girebileceklerdir. Bununla beraber öğrencilere ücretsiz IELTS danışmanlık hizmetinin yanı sıra, gerçek denemeler ve bu denemelerin detaylı sonuçları da sağlanacaktır. Ayrıca sınav için kayıt yaptıran öğrencilere eğitimleri süresince ücretsiz olarak Reading ve Writing Assist temin edilecektir. Bu assistlerin geri dönüşleri raporlanmış bir şekilde 3 iş günü içerisinde öğrencilere bildirilecektir. Ücretsiz olarak Speaking Assist ise randevu şeklinde olacak ve öğrenciler online olarak gerçek hocalarla speaking yapacaklardır. Speaking Assist geri dönüşleri 10 dakika içerisinde olacaktır. Fakat detaylı geri dönüşler rapor halinde 3 iş günü sonrasında yapılacaktır.

Yapılan anlaşma sayesinde artık IELTS‘e hazırlanan öğrencilerimiz daha profesyonel, daha sistematik ve daha güvenilir bir şekilde sınavlarına hazırlanacak, sınav başvuru işlemlerimde uzun uzadıya işlem yapmak yerine Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu aracılığı ile IDP Türkiye‘den sınavların daha hızlı ve güvenilir bir şekilde alabileceklerdir.

IDP Türkiye ve Özel Eskişehir Dil Koleji arasında yapılan IELTS İş Ortaklığı anlaşmasının hem her iki taraf için hem de siz değerli öğrencilerimiz için hayırlı olmasını dileriz.

IELTS sınav tarihleri, IELTS İş Ortaklığı anlaşmasının içeriği ve IELTS eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için siz değerli öğrencilerimizi ve öğrenci adaylarımızı ofisimize bekliyoruz.