Hi Five Nedir?

Hi Five Nedir?
Hi Five Nedir? Hayır o filmlerden duyduklarınızdan bahsetmiyoruz. Hi Five Özel Eskişehir Dil Koleji Kursunun sizlere Eylül ayından itibaren uygulayacağı indirim kampanyasının adı. Daha fazlasını öğrenmek mi istiyorsunuz? O zaman sizleri içeriğimizle baş başa bırakıyoruz. 🙂

HI FIVE! Nedir?
HI FIVE, Özel Eskişehir Dil Koleji Kursunun Eylül ayından itibaren uygulamaya başlayacağı yeni indirim kampanyasının adıdır. HI FIVE ile Özel Eskişehir Dil Koleji Kursuna kayıt olmak isteyen öğrencilerimize uygulanacaktır. Yapmanız gereken tek şey sizinle beraber Özel Eskişehir Dil Koleji Kursunda eğitim almak isteyen bir arkadaşınızı bulmak.

HI FIVE Nasıl Uygulanacak?
Örneğin Genel İngilizce konusunda eğitim almak istiyorsunuz. Hangi seviyeden başlayacağınızın ya da kaç kur eğitim alacağınızın bir önemi yok. Sizinle beraber gelen bir arkadaşınız da Özel Eskişehir Dil Koleji Kursunda sizin gibi Genel İngilizce programında ya da diğer eğitim programlarından birinde eğitim almak istiyor. Yine hangi programda eğitim alacağının, hangi seviyede olduğunun ya da ne kadar bir eğitim alacağının önemi yok. Sadece aynı anda beraber kayıt olmanız şartıyla her ikinize de ekstradan bir %5 indirim uygulanacaktır.

Diğer İndirimlerden Yararlanan Öğrenciler HI FIVE İndiriminden Yararlanabilir Mi?
Örneğin indirim anlaşması yapmış olduğumuz bir kurumdan geldiniz ve normal fiyatlar üzerinden size bir indirim uygulandı. Ve yanınızda bir arkadaşınız daha var bu arkadaşınızla beraber HI FIVE indirimden de yararlanmak istiyorsunuz. Neden olmasın? Anlaşmalı kurumlarımızdan birisinden gelseniz bile yapılan kurum indirimine ek olarak HI FIVE sayesinde %5 indirim daha kazanabilirsiniz!

Bu arada anlaşmalı kurumlarımıza dair linkleri yazımızın hemen altında bulabilirsiniz.

HI FIVE İndiriminde Bir Sınır Var Mı?
HI FIVE indiriminde kesinlikle bir sınır yok! Kaç arkadaş gelirseniz gelin %5 indirim mutlaka her birinize uygulanacaktır. Yani iki kişi de gelse, dört kişi de gelse her birine kayıt aşamasında %5 indirim mutlaka uygulanacaktır. Bu indirimdeki tek şartımız herkesin aynı anda kayıt olmasıdır.

Neden Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu?
Hi Five Nedir? sorusunu cevaplandırdıktan sonra size bir soru hakkında daha cevap vermek istedik. Neden biz? Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu sizlere sunmuş olduğu indirim fırsatlarının yanında oldukça kaliteli bir eğitim vermektedir. Maksimum 12 kişilik, ferah, teknolojik sınıflarda alacağınız konuşma ağırlıklı eğitimlerle yabancı dil sizin için sorun olmaktan çıkacak! Eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Leave a Comment