Eskişehir Dil Kolejinde IELTS

Eskişehir Dil Kolejinde IELTS
IELTS Hakkında Bilmeniz Gerekenler başlıklı yazımızdan sonra şimdide Özel Eskişehir Dil Kolejinde IELTS eğitimleri nasıl ilerliyor gelin birlikte göz atalım.

Eskişehir Dil Kolejinde IELTS
IELTS bir önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi dünya çapında en çok tercih edilen akademik sınavlardan birisi. İngilizce bilginizi kapsamlı bir şekilde ölçen bu sınavda başarılı olmak istiyorsanız oldukça sıkı bir programa ayak uydurmak zorundasınız.

Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, eğitimlerimiz büyük bir ciddiyetle ilerler. Sınavda alacağınız skor aynı zamanda bizim skorumuzdur mantığıyla hareket ederiz. O nedenle en az sizin kadar bu sınavı bizde önemsiyoruz. İşte tam da bu sebepten ötürü alanında uzman, tecrübeli yabancı eğitmenlerimiz ile derslerimizi işliyoruz.

IELTS eğitimleri konusunda gerçekçi olmak gerekir. IELTS grup olarak verilebilecek bir eğitim değildir. Bunun sebebi sürekli sınavların olması, herkesin farklı bir tarihte girmek istemesi, herkesin eğitim için ayırabileceği farklı vakitleri olması, herkesin İngilizce seviyesinin eşit olmaması ve herkesin farklı alanlarda farklı eksikliklerinin olması.

Örnek verecek olursak; bir kişinin özellikle okuma ve yazması çok iyi fakat konuşması çok kötü olabilir. Bu kişinin özellikle konuşma eksiğinin kapatılması gerekir. Bir diğer kişinin ise konuşmasının çok iyi ama yazma kısmında sıkıntılar çektiğini düşünelim. Bu kişinin de özellikle yazma konusunda eğitim alması gerekir. O nedenle Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu olarak IELTS eğitimlerinin özel ders olarak ilerlemesinden yanayız. Özel ders olarak aldığınız eğitimlerden önce eksik olduğunuz alanlar tespit edilir ve bu alanlara göre özel çalışma yapılarak eğitimler devam eder. Eğitimi tamamlayan öğrencilerin eksik kalan yanları kapatıldığı için artık daha rahat olarak başarıya ulaşabilir.

Diğer Desteklerimiz
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu olarak IELTS Resmi Sınav Merkezi olan IDP ile ortak çalışmaktayız. Yani sınava girecek olan öğrencilerimizin önce eğitimlerinden sonra danışmanlıklarından sorumluyuz. Sınava girecek adaylar sınav başvurularını Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu‘ndan yaptırarak IDP‘de sınava girebilirler.

Yine İş Ortağımız IDP‘den gelen denemeler ile IELTS‘e daha gerçekçi bir ortamda hazırlanabilirsiniz.

IELTS hakkında daha detaylı görüşmek isterseniz sizleri ofisimize bekliyoruz.

Leave a Comment