DETKO İndirim Anlaşması

DETKO İndirim Anlaşması
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu olarak DETKO (S.S. Demir Emek Tüketim Kooperatifi) ile indirim anlaşması imzalamış bulunmaktayız. DETKO İndirim Anlaşması kapsamında yapılacak indirimler ve diğer detaylar aşağıdaki gibidir.

DETKO İndirim Anlaşması Detayları
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, DETKO (S.S. Demir Emek Tüketim Kooperatifi) üyelerine var olan liste fiyatı üzerinden %20 indirim yapacaktır. DETKO (S.S. Demir Emek Tüketim Kooperatifi) üyelerinin alışverişlerini nakit yapmaları durumunda indirim oranı %25 olacaktır.
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, bahsi geçen indirimleri DETKO (S.S. Demir Emek Tüketim Kooperatifi) üyelerine ve birinci dereceden yakınlarına uygulayacaktır.
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, DETKO (S.S. Demir Emek Tüketim Kooperatifi) üyelerine kayıt olmaları durumunda 12 taksit imkanı sağlayacaktır.
DETKO (S.S. Demir Emek Tüketim Kooperatifi) aracılığıyla gelen ve Özel Eskişehir Dil Koleji Kursuna kayıt yaptırmış olan öğrencilerin kayıtlarını iptal etmek istemeleri durumunda Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu öncelikli olarak sorunu çözmeye çalışacaktır. Sorunun çözüme ulaşmaması durumunda Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü‘nün yayınlamış olduğu Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği‘nin 56. maddesinin a,b ve c fırkaları doğrultusunda iptal işlemi gerçekleştirilecektir.
Bu indirim anlaşması DETKO (S.S. Demir Emek Tüketim Kooperatifi) ile Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu arasında 12/7/2018 tarihinde imzalanmıştır ve geçerlilik süresi 1 (bir) yıl olarak belirlenmiştir.
DETKO İndirim Anlaşması her iki taraf için de hayırlı olsun. Anlaşmaya dair merak ettiklerinizi cevaplandırmak, kurumumuz hakkında daha fazla bilgi aktarmak için sizleri Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu‘na bekliyoruz.

Leave a Comment