Çocuk Grubu Eğitimleri Başlıyor!

Çocuk Grubu Eğitimleri Başlıyor!
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursunda beklenen an geldi! Çocuk grubu eğitimleri başlıyor! Eğitimler hakkında detaylı bilgiler bu yazımızda.

6 Ekim Cumartesi İlk Ders Zili Çalıyor!
Çocuk gruplarında Kış Okulu eğitimlerimiz 6 Ekim Cumartesi günü başlayacak. Farklı seviyelerde, farklı seanslarda eğitim alacak öğrencilerimizin programları aşağıda yer alıyor.

09.30’da başlayacak olan eğitimlerimiz 11.50’de sona erecek.

12.00’de başlayacak olan eğitimlerimiz 14.20’de sona erecek.

14.30’da başlayacak olan eğitimlerimiz 16.50’de sonra erecek.

Öğrencilerimiz kendi seviyelerinde ve kendi gruplarında eğitimlere katılacaktır. Daha önceden kayıt yaptırmış olan öğrencilerimiz için gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

Kayıtlı olan öğrencilerimizin sınıflarına yönlendirmeleri ilgili personel tarafından yapılacaktır. Öğrencilerimizin gelirken yanlarında defter ve kalem getirmelerini rica ederiz.

Eğitimlere Dair Bazı Hatırlatmalar
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursunda eğitimler tek günlük ve iki günlük olarak karşınıza çıkmaktadır. Genel anlamda eğitimlerimiz 6 Ekim 2018 Cumartesi günü başlayacak ve 29 Mayıs 2019 Pazar günü sona erecek. (Bu tarihler tek günlük ve iki günlük programlara göre değişkenlik göstermektedir.)

Eğitimlerimizde Oxford University Press‘e ait olan yayınlar kullanılacaktır. Maksimum 13 kişilik olacak sınıflarımızda eğitimler interaktif bir ortamda ve konuşma ağırlıklı olarak ilerleyecektir.

Eğitimlerde esas aldığımız nokta çocukların İngilizceyi severek öğrenmeleridir. Bu nedenle beraber çalıştığımız eğitmenlerimiz bu alanda son derece tecrübeli ve yeteneklidir. Öğrenciler, İngilizceyi severek öğrenirlerse aldıkları eğitim daha kalıcı olacak ve ilerleyen yaşlarda da mutlaka faydasını görecektir.

Akademik Takvim Eğitim Süresi İçin Yeterli Olacak Mı?
Akademik takvimimiz çocuklarımızın eğitimini eksiksiz bir şekilde tamamlayacak şekilde düzenlenmiştir. Bu süre zarfında bütün resmi tatillerde çocuklarımız da tatil yapacaklar. Bu tatiller daha önceden hesaplanmış ve akademik takvim ona göre düzenlenmiştir.

Bununla beraber beklenmeyen bir durum olması durumunda eğer ki ders yapılamazsa yapılmayan dersler akademik takvimin sonuna ek olarak ilave edilecektir. Öğrencilerimiz bizim için değerlidir ve onlara verdiğimiz ders saati sözünü her koşulda tutacağız.

Son Dakikacıları da Unutmadık!
Bu zamana kadar henüz kayıt yaptırmayan öğrenci adaylarımızı da unutmadık. Fakat maalesef çok sınırlı bir kontenjanımız var. Kayıt yaptırmak isteyen bütün öğrenci adaylarımızı kurumumuza bekliyoruz. Fakat acele etmenizde fayda var. Çünkü her geçen gün sınıflarımızın kontenjanları doluyor. 🙂

Daha fazla bilgi almak isteyenler bize telefon yoluyla ulaşabilir. Telefon numaramız 0222 330 6 330.

Leave a Comment