Belediye İş Sendikası Anlaşması

Belediye İş Sendikası Anlaşması
Belediye İş Sendikası Anlaşması

Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu olarak Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası Eskişehir Şubesi ile bir indirim anlaşması imzalamış bulunmaktayız. Anlaşmaya dair bütün bilgiler aşağıdaki gibidir.

Giriş:
Bu protokol aşağıda belirtilen hükümler çerçevesinde Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu ile Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası Eskişehir Şubesi arasında imzalanmıştır.

Amaç:
Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası Eskişehir Şubesi üyelerinin ve birinci dereceden yakınlarının Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu‘nun vermiş olduğu hizmetlerden indirimli bir şekilde yararlanmasını sağlamaktır.

Uygulama:
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası Eskişehir Şubesi‘nden gelen sendika üyelerine ve birinci dereceden yakınlarına, kayıt esnasında Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası Eskişehir Şubesi‘ne bağlı olduklarını gösteren bir belgeyi ibraz etmeleri durumunda belirlenen oranlar üzerinden indirim yapacaktır.
Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası Eskişehir Şubesi‘ne liste fiyatları üzerinden %25 oranında, belirlenen protokol süresince indirim yapmak zorundadır.
Kayıt yaptıran öğrencinin mal ve hizmet alımında ödeme yapmaması ya da zamanında ödeme yapmaması ile ilgili Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası Eskişehir Şubesi sorumlu tutulamaz. Bu konuda taahhüdü yoktur.
Süre:
İş bu protokol 18.05.2018 tarihinde imzalanmış olup geçerlilik süresi 1 (bir) yıldır.

Bahsi geçen anlaşma doğrultusunda Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası Eskişehir Şubesi üyelerini indirimlerden yararlanmak için Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu‘na bekleriz. Ayrıca anlaşmanın imzalanması konusunda gerekli bütün kolaylığı gösteren Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası Eskişehir Şubesi Başkanı Güney Demirdaş‘a teşekkürlerimizi sunarız. Yapılan indirim anlaşmasının hem Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası Eskişehir Şubesi‘ne hem de Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu‘na hayırlı olmasını dileriz.

İndirim anlaşmasına ve eğitimlerimize dair aklınızda olan tüm sorular için bizlere ulaşabilirsiniz.

Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu‘nun yapmış olduğu diğer anlaşmalara dair haberleri okumak blog sayfamızı takip edebilir ya da burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment