Aktiviteler & Kulüpler

img

Aktiviteler/Kulüpler

Eskişehir’de Oxford farkıyla İngilizce öğrenmek istiyorsanız şanlısınız! Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu ile sizler de Eskişehir İngilizce kursları arasında Oxford farkıyla dil eğitimizi tamamlayabilirsiniz.

İngilizce öğrenirken sizlere katkı sağlayacak en önemli adımlardan biri de bolca pratik yapmaktır. Aldığınız eğitimi pratiğe dökmediğinizde, en iyi eğitimi dahi alsanız, yeni bir dil edinimi ilerlemeniz için gerekli adımları yeterinde atmış olmuyorsunuz. Aldığınız eğitimin yanında yapılacak etkinlikler ile desteklenmesi çok büyük öneme sahiptir. Eskişehir İngilizce kurs fiyatlarıEskişehir İngilizce kurs tavsiyeleriEskişehir dil kursları yorum başlıklarında araştırmalarını bir kenara bırakmanın tam zamanı! Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu, dil gelişimiz için sağladığı aktiviteler ile sizlerin yeni bir dili pratiklerle öğrenmeniz için her zaman en iyi aktiviteleri kurs bünyesinde sizlere sunuyor! İşte sizlere öğrendiklerinizi pratiğe dökebileceğiniz aktivitelerimizden bazıları:

Speaking Club

İngilizce öğrenirken, elbette hepimizin en çok istediği şey kusursuz şekilde karşımızdaki anlatmak ve en iyi şekilde kendimizi ifade etmektir. Bunu başarabilmemiz için yeni bir dilin grammar kuralları, kelime bilgisi, deyim bilgisi gibi başlıklarda iyi olmanın yanında çokça konuşma pratiği yapmanın da önemi çok büyüktür. Eskişehir’de sizlere Oxford farkıyla İngilizce öğretmenin sözünü veriyoruz ve Eskişehir İngilizce kursları arasında sizlere en iyi pratik yapma şansını sunuyoruz. Eskişehir İngilizce speaking club etkinliğimiz ile sizler de konuşmanızı en iyi seviyeye getirebilir ve yurt dışına çıktığınızda en iyi şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz.

Reading Club

Eskişehir’de Oxford farkıyla en güncel metinleri, en iyi öğretmenlerimiz ile kurallarını ve püf noktalarını öğrenerek okumak ister misiniz? Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu ile bu mümkün! Sizler için hazırladığımız okuma etkinliklerimiz ile öğrendiğiniz bilgileri pratiğe dökmek için bir şansınız daha olacak!

Writing Club

Bugün Eskişehir İngilizce öğrenmek için en doğru adreslerden biri diyebiliyorsak, bunda Özel Eskişehir Dil Koleji Kursu katkısı çok büyüktür. Öğrendiğiniz bilgilerin pratiğe dönüşmesine her zaman çok büyük önem veriyoruz. Bunun için konuşma ve okuma etkinliklerimizin yanında sunduğumuz yazma etkinliklerimiz ile sizlere en iyi İngilizce için en iyi eğitimi ve etkinlikleri sunuyoruz. Sizler de en kısa sürede bizlere ulaşabilir ve Oxford farkıyla İngilizce öğrenmenin ayrıcalıklarına erişebilirsiniz.

WhatsApp chat