Kolej İngilizcesi

img

Kolej İngilizcesi

Eskişehir Dil Koleji, İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencileri için uyguladığı eğitim metodunu Oxford Sistemi ve Oxford University Press doğrultusunda hazırlamıştır. Oxford University Press yayın ayrıcalığından kitapları, sınıf yazılımları ile birlikte okuma, yazma, dinleme temel becerilerini bütünleştirmek üzerine bir sistem ile öğrenme sağlanması yönünde faydalınılmaktadır.

10’lu yaşlar çocuklarımızın büyümeye başladığı yaşlardır. Buna bireyin kendisi kadar hem bizlerin hem de çevrenin alışması ve kabullenmesi önem taşımaktadır. Bizler bunun bilincinde olan bir eğitim kurumu olarak 10’lu yaşlara uygun eğitim metodu ve buna uygun kaynaklar ile Kolej İngilizcesi programı uygulamaktayız.

Çocuklarınız için erken yaşta başlayacakları dil eğitimi son derece önemlidir. Eskişehir çocuklar için İngilizce programlarında Oxford ‘Çocuklar İçin İngilizce’ programı ile Eskişehir Dil Koleji bir adım öndedir. Siz de çocuğunuzun gelişimi için fazla vakit kaybetmeyin ve hemen bizimle iletişime geçin. Eskişehir dil kursları arasında en iyi tercihi yapmak için çocuğunuz derslerimize misafir öğrenci olarak katılabilir, sunduğumuz avantajları ve dil öğrenimi için oluşturduğumuz en uygun ortamı kendisi gözlemleyerek kararını verebilir.

 Mevcut Programlarımız:

Oxford University Press kitapları ve modern sınıf ortamlarında kolej seviyesinde İngilizce eğitimi verilmektedir.

  • 30 haftalık haftada 6 saat ve toplam 180 saattir.
  • Fiyatımız aylık 250 TL.
  • Cumartesi-Pazar 09:30-12:00
  • Cumartesi-Pazar 12:00-14:30
  • Cumartesi-Pazar 14:30-17:00

Eskişehir dil kursları fiyat araştırması içerisinde; Eskişehir Dil Koleji’nin eğitim kalitesi, eğitim saati ve eğitim ücreti ilişkilendirmesini en şekilde yaptığını görebilirsiniz. Çocuğunuz geleceği için, Eskişehir İngilizce dil kursları arasında en iyisini en kalitelisini seçmenin önemi çok büyük. İngilizce öğretmeyi bir misyon haline getirmiş olan Eskişehir Dil Koleji sizin en doğru tercihiniz olacak.

 Neden Kolej İngilizcesi Programı?

Erken yaşlarda İngilizce öğrenmenin sayısız avantajları bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi erken yaşlarda öğrenilen yabancı dillerin ana dil yetkinliğinde ya da en azından ona yakın bir kalitede öğreniliyor olmasıdır. Böylece bu yaşlarda öğrenilen yabancı diller kalıcı hale gelir ve uzun yıllar sonra bile hatırlanıyor olur. Eskişehir Dil Koleji aşağıdaki sebeplerden dolayı Kolej İngilizcesi programına önem vermektedir.

 • 10’lu yaşlar dil öğreniminin sağlam temellere oturması için çok önemli yaşlardır.
 • Kolej İngilizcesi programı aynı zamanda dünya standartlarında Oxford Matematik programı ile desteklenmektedir.
 • Öğrencilerin sıkılmadan eğlenceli yöntemlerle dil öğrenmesi gerekmektedir.
 • Geleceğin yetişkinleri olarak dünya standartlarına bir an evvel ulaşmaları sağlanmalıdır.

 Neden Eskişehir Dil Koleji?

 • Programın ana odağı, çocuğun günlük hayatıyla kolaylıkla bağdaştırabileceği eğitici ve eğlendirici faaliyetlerle İngilizce iletişim kurmasını sağlayabilmektir.
 • Eskişehir Dil Koleji içerisinde; 8-12 kişilik sınıflarda, alanında uzman İngilizce öğretmenleriyle, çocukların dil edinimi en doğal halde gerçekleştirilir.
 • Öğrenciler yaş ve sevilerine göre sınıflara ayrılırlar ve en çağdaş metotlarla dil edinimi çalışmalarına katılırlar.
 • Çağdaş eğitim öğretim olanakları ile donatılmış 8-12 kişilik sınıflar.

10-17 yaş yurt dışı eğitim programları ile de desteklenmesi gereken Kolej İngilizcesi Programı hakkında bilgi almak ve eğitim ortamlarını görmek için sizleri kurumumuza bekliyoruz.

WhatsApp chat